Centrum logistyczne

Idealne położenie

Siedziba Lubuskiego Centrum Logistycznego  znajduje w zielonogórskiej Strefie Aktywności Gospodarczej „Spalony Las”. W pobliżu naszej firmy znajduje się także administracja celna, co znacznie przyspiesza transport towarów za granicę.
Teren inwestycyjny, na którym usytuowana jest nasza firma jest wprost stworzony dla usług logistycznych – bliskość drogi ekspresowej S3 oraz Trasy Północnej pozwalają nam ominąć miejskie korki, a tym samym znika problem z dojazdem do naszego magazynu i transportem towarów. Dotrzesz do nas w okamgnieniu.

Jedyne centrum logistyczne w lubuskiem

Lubuskie Centrum Logistyczne jest jedynym tego typu przedsiębiorstwem w województwie lubuskim. Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży TSL (Transport – Spedycja – Logistyka).
Do Państwa dyspozycji są wszystkie nasze pojazdy, uwzględniające wszelkie warunki ochrony środowiska. Świadczymy usługi logistyczne i transportowe na najwyższym poziomie, w kilku dostępnych systemach (door-to-door, just in time).

Najnowocześniejsza infrastruktura

Za pomocą wyspecjalizowanych pojazdów przewozimy wszelkiego rodzaju towary na terenie całej Unii Europejskiej. Nasze pojazdy są wyposażone w system GPS i posiadają certyfikaty EURO 5. Nasza flota jest systematycznie doskonalona.
Zajmujemy się szeroko pojętą logistyką magazynową. Dysponujemy magazynem klasy A, który umożliwia nam rozmieszczenie towarów na czterech poziomach wysokości do wysokości 7 metrów. Na całej powierzchni magazynu panuje stała temperatura, która nie spada poniżej 15 stopni.

Dostarczymy zanim doliczysz do trzech – 24h na dobę / 7 dni w tygodniu

Terminowe dostawy – Czas to pieniądz

Specjalizujemy się w dostarczaniu przesyłek ekspresowych do 1,5 tony. Mamy stały kontakt z naszymi doświadczonymi kierowcami.

Oferujemy kilka wariantów usług:
• System „door to door” , czyli dostawa towaru bez przeładunków i doładunków
• System „just in time” , czyli dostawa „dokładnie na czas”, dostępne 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu

Czas to pieniądz
Czas to pieniądz

Wyślij do nas zlecenie, a wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszy wariant dostawy.

Zaufaj nam – naprawdę warto

Wiele korzyści przemawia za powierzeniem nam ładunków – świetna organizacja transportu, nowoczesne pojazdy i sprawny system monitorowania sprawiają, że warto nam zaufać. Współpracujemy z wieloma firmami TSL w Polsce i za granicą. Zgłoś do nas swój ładunek, a dostarczymy go na miejsce w odpowiednim czasie.