Centrum logistyczne

Centrum logistyczne

Idealne położenie

Siedziba Lubuskiego Centrum Logistycznego znajduje w zielonogórskiej Strefie Aktywności Gospodarczej „Spalony Las”. W pobliżu naszej firmy znajduje się także administracja celna, co znacznie przyspiesza transport towarów za granicę.
Teren inwestycyjny, na którym usytuowana jest nasza firma jest wprost stworzony dla usług logistycznych. Bliskość drogi ekspresowej S3 oraz Trasy Północnej pozwalają nam ominąć miejskie korki, a tym samym znika problem z dojazdem do naszego magazynu i transportem towarów. Dotrzesz do nas w okamgnieniu.

Jedyne centrum logistyczne w województwie lubuskim

Lubuskie Centrum Logistyczne jest jedynym tego typu przedsiębiorstwem w województwie lubuskim. Dodatkowo jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży TSL (Transport – Spedycja – Logistyka).
Do dyspozycji są wszystkie nasze pojazdy, uwzględniające wszelkie warunki ochrony środowiska. Świadczymy usługi logistyczne i transportowe na najwyższym poziomie, w kilku dostępnych systemach. Między innymi door-to-door i just in time.

Najnowocześniejsza infrastruktura

Za pomocą wyspecjalizowanych pojazdów przewozimy wszelkiego rodzaju towary na terenie całej Unii Europejskiej. Dodatkowo nasze pojazdy są wyposażone w system GPS i posiadają certyfikaty EURO 6. Nasza flota jest systematycznie doskonalona i rozbudowywana.
Zajmujemy się szeroko pojętą logistyką magazynową. Dysponujemy również magazynem klasy A, który umożliwia nam rozmieszczenie towarów na czterech poziomach wysokości do wysokości 7 metrów. Ponadto na całej powierzchni magazynu panuje stała temperatura, która nie spada poniżej 15 stopni.

Dostarczymy zanim doliczysz do trzech – 24h na dobę / 7 dni w tygodniu

Terminowe dostawy – Czas to pieniądz

Specjalizujemy się w dostarczaniu przesyłek ekspresowych do 1,5 tony. Mamy stały kontakt z naszymi doświadczonymi kierowcami.

Oferujemy kilka wariantów usług:

  • System „door to door” , czyli dostawa towaru bez przeładunków i doładunków
  • System „just in time” , czyli dostawa „dokładnie na czas”, dostępne 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu

Wyślij do nas zlecenie, a wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszy wariant dostawy.

Zaufaj nam – naprawdę warto

Wiele korzyści przemawia za powierzeniem nam ładunków – świetna organizacja transportu, nowoczesne pojazdy i sprawny system monitorowania sprawiają, że warto nam zaufać. Współpracujemy z wieloma firmami TSL w Polsce i za granicą. Zgłoś do nas swój ładunek, a dostarczymy go na miejsce w odpowiednim czasie.