Dlaczego my?

Nawiązując współpracę z centrum logistycznym Lubuskim Centrum Logistycznym możesz tylko zyskać. Dzięki nam zoptymalizujesz koszty produkcji, przyspieszysz transport towarów do klienta oraz zwiększysz wydajność procesów magazynowych. Naprawdę warto.

Strategiczna lokalizacja

Nasze centrum logistyczne usytuowane jest w strategicznym miejscu – od granicy z Niemcami dzieli nas zaledwie 60 kilometrów, a komunikacja z polskimi węzłami komunikacyjnymi jest bardzo dobra. Posiadamy więc idealne warunki do dystrybucji Twoich towarów na Polskę i Europę. Dodatkowo nieopodal naszej firmy znajduje się urząd celny oraz wiele agencji, w których sprawnie zajmiemy się odprawą towaru za granicę. Twoi klienci są dosłownie w zasięgu ręki.

mapka

Outsourcing to oszczędności

Wynajem powierzchni magazynowej jest o wiele korzystniejszą opcją niż wybudowanie własnego składu. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasza firma oferuje wynajem nowoczesnych przestrzeni magazynowych klasy A. Dzięki temu skupisz się na podstawowej działalności swojej firmy i zminimalizujesz stany magazynowe na produkcji. Tylko u nas korzystne warunki najmu.

Bądź na bieżąco

Dzięki rejestratorom GPS, w które wyposażone są nasze pojazdy można śledzić na bieżąco przebieg zlecenia. Za pomocą przeglądarki internetowej każdy klient Lubuskiego Centrum Logistycznego może zlokalizować transport w czasie rzeczywistym na trasie. Dostarczamy więc rzetelnej lokalizacji pojazdu na aktualnej mapie Europy, a nasi klienci mają pewność, że towar jest bezpieczny.

Bezpieczeństwo

Gwarantujemy bezpieczeństwo powierzonych nam towarów – posiadamy ubezpieczenie CARGO do 15 000 Euro w kraju oraz za granicą. Dzięki systemowi GPS można śledzić trasę pojazdu, a tym samym nasi kierowcy oraz powierzony im towar jest bezpieczny. Nasz magazyn jest stale monitorowany, więc minimalizujemy ryzyko ewentualnej szkody. Twój towar jest w dobrych rękach.

Zaufanie

Jesteśmy operatorem logistycznym, z którym naprawdę warto współpracować. Nasi stali klienci to: Malpol, Kredens, Kutzmann, Smulders, Lumel oraz wiele innych firm. Ich referencje świadczą o wysokiej jakości naszych usług logistycznych oraz zaufaniu, jakim nas obdarzono. Naprawdę możesz na nas polegać.