Powierzchnie magazynowe do wynajęcia

Wynajmij powierzchnię magazynową

Nie masz miejsca, aby magazynować towar? Chcesz lepiej zaplanować swoje działania marketingowe? Zgłoś się do Lubuskiego Centrum Logistyki. Nasze centrum logistyczne oferuje Państwu powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Zielonej Górze. Zajmiemy się kompleksowo transportem, magazynowaniem oraz dystrybucją Twoich produktów.

Magazyn wysokiego składowania

Lubuskie Centrum Logistyczne  dysponuje magazynem wysokiego składowania klasy A. Hala magazynowa zlokalizowana jest na obrzeżach miasta Zielona Góra, w pobliżu drogi ekspresowej S3. Dojedziesz więc do nas bez problemu.

Charakterystyka magazynu

  • Powierzchnia magazynowa wynosi 1000 m²
  • Stała temperatura na hali magazynowej 15 °C
  • Miejsce na 1500 europalet
  • 7 metrów wysokości
  • 4 poziomy regałów
  • Dwie ruchome rampy załadunkowe
  • Trzy poziomy 0

Logistyka magazynowa

Nasze centrum logistyczne oferuje Państwu kompleksową obsługę magazynowo-logistyczną. Wykonujemy więc wszelkie usługi z tym związane. Odbiór towaru od klienta, sortowanie i przepakowywanie towaru. Również konsolidację i dekonsolidację, etykietowanie, komisjonowanie i kompletowanie towaru. Gwarantujemy przejrzysty obieg dokumentów.

powierzchnie magazynowe do wynajęcia

Bardzo korzystne warunki

Oferujemy Państwu atrakcyjne warunki magazynowania towaru. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły. My zrobimy za Ciebie całą resztę: odbierzemy towar i przechowamy go. Następnie dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce.
Oferujemy powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Zielonej Górze. Nasz magazyn jest dostępny od zaraz.

Rozejrzyj się po naszym magazynie – tu przechowamy Twoje towary!

Czekamy na Twój telefon: 531 135 134, 665 276 302 bądź maila: info@lclog.pl