Transport i logistyka

Lubuskie Centrum Logistyczne – Twój partner w branży TSL

Spedycja odgrywa olbrzymią rolę w rozwoju gospodarki. Lubuskie Centrum Logistyczne oferuje Państwu nowoczesne rozwiązania transportowe w zakresie lądowego transportu towarów w kraju i za granicą. Transport jest główną istotą działalności naszej firmy, ale świadczymy także usługi logistyczne i spedycyjne.

Główne usługi

Lubuskie Centrum Logistyczne to lubuski operator logistyczny, z niezwykle bogatą ofertą usług. Nasza działalność opiera się na trzech filarach:
– transport krajowy i międzynarodowy
– spedycja
– logistyka magazynowa
wynajem powierzchni magazynowych wraz z obsługą

Nasze usługi cechują się wysokim profesjonalizmem, sprawną i szybką obsługą oraz pełną gwarancją bezpieczeństwa. Specjalizujemy się w organizacji łańcuchów dostaw na terenie Polski i Unii Europejskiej. Załatwiamy wszelkie procedury celne. Towary transportujemy własną flotą, która wyposażona jest w system GPS, pozwalający na monitorowanie pojazdów na trasie.

Realizacja transportu w ośmiu krokach:

1. Wycena kosztów transportu i dobór najlepszej opcji dostawy
2. Przyjęcie zlecenia do realizacji.
3. Monitoring przebiegu usługi przez system GPS.
4. Dostarczenie ładunku.
5. Powiadomienie zleceniodawcy o zrealizowanej usłudze.
6. Zwrot potwierdzonych przez odbiorcę dokumentów do zleceniodawcy.
7. Zadowolenie klienta.
8. Kolejne zlecenie

Pełna satysfakcja

Staramy się utrzymać jak najlepsze relacje z naszymi klientami i sprostać ich wymaganiom. Dokładnie analizujemy Państwa potrzeby i dostosowujemy się do Państwa wymagań, co skutkuje długotrwałą i owocną współpracą. Zapraszamy do kontaktu.