Usługi logistyczne

Lubuskie Centrum Logistyczne – solidny partner

Lubuskie Centrum Logistyczne zajmuje się spedycją, transportem i dostawą wszelkiego rodzaju towarów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Specjalizujemy się w dostawie towarów do 1,5 tony. Oszczędzimy Twój czas i pieniądze dobierając najlepsze warianty usług dostosowane do Twoich potrzeb.

Z punktu A do punktu B

Zgłoś do nas swój ładunek przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej, a wycenimy koszty transportu i wybierzemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, stąd stworzyliśmy aż dwie opcje dostawy:

1. Door to door – czyli po polsku „od drzwi do drzwi” to profesjonalna opcja transportowa bez doładunków i przeładunków na trasie. Jest to usługa transportowa, polegająca na odbiorze towaru i bezpośredniej dostawie do miejsca przeznaczenia.

2. Just in time – chcesz żeby Twój ładunek dotarł w określone miejsce o określonym czasie? Żaden problem. Gwarantujemy Ci dostawę 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Przebieg zlecenia

Po otrzymaniu zlecenia, odbieramy jak najszybciej towar na terenie całego kraju. Przebieg usługi monitorowany jest na każdym etapie.
Po dostarczeniu ładunku, zleceniodawca usługi jest informowany o jej wykonaniu i otrzymuje kompletny i przejrzysty zestaw dokumentów, potwierdzonych przez odbiorcę.

Rozumiemy Twoje potrzeby

Optymalizacja procesów logistycznych jest głównym celem naszego przedsiębiorstwa. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do wymagań naszych klientów. Wiemy, jak ważne są terminowe dostawy produktów.

Ciągle udoskonalamy nasze usługi i gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów.
Planowe i terminowe dostawy oraz dostosowanie do Waszych oczekiwań sprawiają, że nasi klienci z chęcią powierzają nam swoje towary. Czekamy na kolejne zlecenia.