Transport międzynarodowy

transport międzynarowdowy

SPRAWNY TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Lubuskie Centrum Logistyczne oferuje kompleksowe usługi logistyczne związane z transportem i spedycją. Jedną z naszych specjalności jest transport międzynarodowy. Potrzebujesz przewieźć coś na terenie Europy? Zgłoś się do nas i zaoszczędź swój cenny czas.

Transport międzynarodowy to usługa, z której jesteśmy wyjątkowo dumni. LCLog ma swoją siedzibę blisko granicy z Niemcami, dzięki czemu jesteśmy doskonale połączeni z węzłami komunikacyjnymi. Dla naszych klientów przewieziemy wszelkiego rodzaju towary w dowolne miejsce na terenie Unii Europejskiej. Logistyka międzynarodowa to coś, co mamy opanowane do perfekcji. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego oferujemy dwie opcje dostawy: door to door oraz just in time.

TRANSPORT I SPEDYCJA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Aby spełnić wysokie wymagania naszych klientów proponujemy im dwa rozwiązania. Door to door, czyli „od drzwi do drzwi” jest opcją bez doładunków i przeładunków na trasie. Nasi kierowcy odbierają towar i dostarczają go bezpośrednio do miejsca przeznaczenia. Inną opcją transportową jest just in time, która polega na tym, że ładunek klienta dostarczamy w określone miejsce o określonym czasie. Gwarantujemy dostawę 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę.

BEZPIECZNA LOGISTYKA MIĘDZYNARODOWA

Niekwestionowanym atutem naszej firmy jest to, że nasze pojazdy wyposażone są w rejestratory GPS, co umożliwia śledzenie na bieżąco przebiegu zlecenia. Wystarczy połączenie z internetem, by klient w czasie rzeczywistym mógł sprawdzić, gdzie obecnie przebywa jego towar. Lubuskie Centrum Logistyczne posiada także ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika Transportowego. To wszystko sprawia, że nasi klienci zyskują pewność, że towar dotrze w nienaruszonym stanie na czas i do właściwego miejsca.

Lubuskie Centrum Logistyczne to sprawdzony i rzetelny partner spedycyjny. Transport międzynarodowy nie stanowi dla nas żadnego problemu, dlatego jeśli potrzebujesz dostarczyć towar na terenie Unii Europejskiej – powierz nam to zlecenie.