Transport międzynarodowy

Lubuskie Centrum Logistyczne oferuje kompleksowe usługi logistyczne związane z transportem i spedycją. Jedną z naszych specjalności jest transport międzynarodowy. Potrzebujesz przewieźć coś na terenie Europy? Zgłoś się do nas i zaoszczędź swój cenny czas.

Sprawny transport międzynarodowy

Transport międzynarodowy to usługa, z której jesteśmy wyjątkowo dumni. LCLog ma swoją siedzibę blisko granicy z Niemcami, dzięki czemu jesteśmy świetnie skomunikowani z węzłami komunikacyjnymi. Dla naszych klientów przewieziemy wszelkiego rodzaju towary w dowolne miejsce na terenie Unii Europejskiej. Logistyka międzynarodowa to coś, co mamy opanowane do perfekcji. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego oferujemy dwie opcje dostawy: door to door oraz just in time.

Transport i spedycja na najwyższym poziomie

Aby spełnić wysokie wymagania naszych klientów proponujemy im dwa rozwiązania. Door to door, czyli „od drzwi do drzwi” jest opcją bez doładunków i przeładunków na trasie. Nasi kierowcy odbierają towar i dostarczają go bezpośrednio do miejsca przeznaczenia. Inną opcją transportową jest just in time, która polega na tym, że ładunek klienta dostarczamy w określone miejsce o określonym czasie. Gwarantujemy dostawę 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę.

Bezpieczna logistyka międzynarodowa

Niekwestionowanym atutem naszej firmy jest to, że nasze pojazdy wyposażone są w rejestratory GPS, co umożliwia śledzenie na bieżąco przebiegu zlecenia. Wystarczy połączenie z internetem, by klient w czasie rzeczywistym mógł sprawdzić, gdzie obecnie przebywa jego towar. Lubuskie Centrum Logistyczne posiada także ubezpieczenie CARGO do 15 000 euro zarówno w kraju, jak i za granicą. To wszystko sprawia, że nasi klienci zyskują pewność, że towar dotrze w nienaruszonym stanie na czas i do właściwego miejsca.

Lubuskie Centrum Logistyczne to sprawdzony i rzetelny partner spedycyjny. Transport międzynarodowy nie stanowi dla nas żadnego problemu, dlatego jeśli potrzebujesz dostarczyć towar na terenie Unii Europejskiej – powierz nam to zlecenie.